Celoroční cestovní pojištění

Celoroční cestovní pojištění Alpenverein (OEAV) je zcela unikátní forma cestovního pojištění určená především pro sportovce, cestovatele, turisty, alpinisty, horolezce, běžkaře, snowboardisty, kanoisty, cyklisty, sjezdaře apod. Celoroční cestovní pojištění je platné celý kalendářní rok – od zaplacení členského příspěvku – jednoduše shrnuto, pojištěn je každý člen Alpenverein (OEAV), který zaplatil členský příspěvek na aktuální rok.

Celoroční pojištění Alpenverein (OEAV) je jedinečné zejména tím, že platí do nadmořské výšky 6000 metrů nad mořem a zahrnuje velmi zajímavé pojistné krytí i při provozování extrémních sportů a hlavně – platí po celém světě (pozor na výjimky). Pojištění Alpenverein (OEAV) nabízí několik cenových tarifů dle věku, slev pro rodinné příslušníky, výhody při pojištění tzv. kombinovaných kategorií  a mnoho dalšího. Podrobné informace o pojištění naleznete ZDE.

Celoroční cestovní pojištění nabízí svým členům celou řadu výhod, např. slev na ubytování, výhod u partnerů Alpenverein (OEAV) apod.