Slevy na ubytování na horských chatách v zahraničí

Členové mají ubytování na horských chatách levněji

Sleva na ubytování na jednu noc ve všech chatách Rakouského, Německého i Jihotyrolského Alpenvereinu činí nejméně 10 €.

Na dalších 1 300 chatách ve Švýcarsku, Francii, Lichtenštejnsku, Španělsku, Slovinsku, Belgii, Lucembursku, Dánsku, Nizozemsku a Itálii můžete využít „práva vzájemnosti“, tj. ta samá práva, jako mají členové spolků provozujících tyto chaty. Slevy existují i u více než 70 soukromých chat a ubytoven.

Ve vyhledávači chat si můžete vyhledat tu správnou chatu nebo smluvní zařízení a hned kliknout na stránku s kontaktními údaji zvoleného ubytování.

Všechny potřebné podrobnosti - jako dostupnost, ceny atd. - získáte u provozovatelů chat, resp. u chat pro vlastní zaopatření u sekcí, které chaty vlastní.